در ابتدای آموزش تولید محتوا با گوشی باید اپلیکیشن ها و ابزارهای مناسب تولید محتوا در موبایل را بشناسیم. در ادامه به معرفی بهترین اپلیکیشن های تولید محتوا اشاره می کنیم:

ساخن قالب های حرفه ای با Canva
راحت ترین و کامل ترین برنامه برای تولید تصاویر حرفه ای با قالب های متنوع برنامه canva است که در آموزش تولید محتوا با گوشی این برنامه به عنوان پرطرفدار ترین برنامه گرافیکی معرفی می شود و می توانید به سادگی با drag و drop عکس ها را به صورت کلاژ، طراحی گرافیکی و لوگو ویرایش کنید و در قالب پست یا استوری منتشر کنید.
علاوه بر عکس فیلم هم می توانید در این برنامه ادیت کنید. از دیگر ویژگی برنامه canva ویرایش در اکانت گروهی است که چند نفر می توانند به آن حساب دسترسی داشته باشند. این برنامه برای سه نسخه وب، اندروید و ios در دسترس است.

طراحی استوری با Inshot
آموزش تولید محتوا با گوشی بهترین برنامه برای ساخت استوری اینستاگرام را برنامه Inshot معرفی می کند که دارای بالاترین امتیاز بین برنماه های اندروید و ios است. بالا بردن کیفیت تصاویر از دیگر ویژگی های این برنامه است. اضافه کردن موسیقی، آی ها و فیلترهای متنوع و قالب های پیش فرض و پشتیبانی از زبان فارسی، امکاناتی هستند که تا به امروز باعث شده این برنامه بیش از 50میلیون کاربر داشته باشد.

آموزش تولید محتوا سریع با موبایل در سایت کالج

پرکاربرد ترین اپلیکیشن‌های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

آموزش بازیابی رمز اینستاگرام از طریق شماره تلفن(پیامک)

آموزش گام به گام نصب اینستاگرام با شماره تلفن

آموزش تولید محتوا سریع با موبایل

آموزش تولید محتوا سریع با موبایل

مشکلات رایج در استفاده از اپلیکیشن ها و ربات های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

مشکلات رایج در استفاده از اپلیکیشن ها و ربات های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

برنامه ,تولید ,های ,محتوا ,قالب ,معرفی ,تولید محتوا ,این برنامه ,محتوا با ,برنامه برای ,قالب های ,آموزش تولید محتوا ,معرفی بهترین اپلیکیشن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


0441 امنیت گستران عالم klipbaz مطالب اینترنتی حسین بابامرادی biggalaxy moeen044 مطالب اینترنتی مدرسه بازاریابی و فروش | آموزش بازاریابی طراحی سایت نوپرداز